Wedstrijdschema per 8 maart 2022

Hierbij het wedstrijdschema per vandaag.

Er zijn de laatste tijd nogal wat wedstrijden afgelast en verplaatst.

Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
5390 12-03-2022 11:30 Challenge X12 1 B.V. Batouwe X12 2
302 12-03-2022 11:30 Challenge MSE 3 Tower Jumpers MSE 2
5565 12-03-2022 13:15 Challenge X12 2 Arnhem Eagles X12 6 (*)
31 12-03-2022 13:15 Challenge MSE 2 Tower Jumpers MSE 1
3689 12-03-2022 15:00 Challenge MSE 1 Arnhem Eagles MSE 3
5375 19-03-2022 11:45 Arnhem Eagles X12 3 Challenge X12 1
5270 19-03-2022 12:30 Dedein X14 1 (VR) Challenge X14 1 (VR)
5570 19-03-2022 14:15 BCE’78 X12 1 Challenge X12 2
303 19-03-2022 14:30 Challenge MSE 3 SBA Sphinx MSE 2
3690 19-03-2022 16:15 Arnhem Eagles MSE 3 Challenge MSE 2
5566 26-03-2022 10:00 Challenge X12 2 Arnhem Eagles X12 5
5391 26-03-2022 12:00 Challenge X12 1 Pluto X12 2
5263 26-03-2022 12:00 Challenge X14 1 (VR) Basketball All Stars Epe X14 1 (VR)
304 26-03-2022 14:00 Challenge MSE 3 Arnhem Eagles MSE 4
23 26-03-2022 14:00 Challenge MSE 1 SBA Sphinx MSE 1
48 01-04-2022 20:00 SBA Sphinx MSE 1 Challenge MSE 2
5547 02-04-2022 09:30 Hanze Stars X12 1 (VR) Challenge X12 2
285 02-04-2022 16:15 Wildcats MSE 2 Challenge MSE 3
5260 02-04-2022 19:00 Risne Stars X14 2 (VR) Challenge X14 1 (VR)
72 02-04-2022 20:00 BV Wyba MSE 3 Challenge MSE 1
5387 03-04-2022 11:00 UNLIMITED X12 1 Challenge X12 1
5264 09-04-2022 12:00 Challenge X14 1 (VR) G.S.Stars X14 1 (VR)
305 09-04-2022 12:00 Challenge MSE 3 Pigeons MSE 2
5392 09-04-2022 14:00 Challenge X12 1 Wildcats X12 1
32 09-04-2022 14:00 Challenge MSE 2 BV Wyba MSE 3
5567 09-04-2022 16:00 Challenge X12 2 Wildcats X12 2
24 09-04-2022 16:00 Challenge MSE 1 Pigeons MSE 1
5262 16-04-2022 10:30 Challenge X14 1 (VR) Dedein X14 1 (VR)
5389 16-04-2022 10:30 Challenge X12 1 Arnhem Eagles X12 3
22 16-04-2022 12:15 Challenge MSE 1 Basketiers ’71 MSE 1
5564 16-04-2022 12:15 Challenge X12 2 BCE’78 X12 1
293 16-04-2022 18:45 Arnhem Eagles MSE 4 Challenge MSE 3
5380 23-04-2022 11:00 Pluto X12 2 Challenge X12 1
5558 30-04-2022 10:15 Arnhem Eagles X12 6 (*) Challenge X12 2
5368 30-04-2022 11:45 B.V. Batouwe X12 2 Challenge X12 1
271 30-04-2022 16:00 Tower Jumpers MSE 2 Challenge MSE 3
36 30-04-2022 18:00 Pigeons MSE 1 Challenge MSE 2
5563 07-05-2022 10:45 Challenge X12 2 Hanze Stars X12 1 (VR)
301 07-05-2022 12:15 Challenge MSE 3 Wildcats MSE 2
5261 07-05-2022 12:15 Challenge X14 1 (VR) Risne Stars X14 2 (VR)
5388 07-05-2022 14:00 Challenge X12 1 UNLIMITED X12 1
21 07-05-2022 14:00 Challenge MSE 1 Trajanum MSE 3
29 21-05-2022 12:00 Challenge MSE 2 SBA Sphinx MSE 1
300 21-05-2022 13:45 Challenge MSE 3 Wildcats MSE 2
20 21-05-2022 15:30 Challenge MSE 1 BV Wyba MSE 3
250 28-05-2022 16:00 Pigeons MSE 2 Challenge MSE 3
35 28-05-2022 18:00 Pigeons MSE 1 Challenge MSE 1
262 03-06-2022 20:00 SBA Sphinx MSE 2 Challenge MSE 3
5254 25-06-2022 18:00 G.S.Stars X14 1 (VR) Challenge X14 1 (VR)
14 25-06-2022 18:30 Black Stars MSE 1 Challenge MSE 2

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.